Rokgrupa “Crow Mother” prezentēs debijas albumu Londonā
Publicēts 14. februārī, 2014.
Latvijas rokgrupa ‘’Crow Mother’’ nākamnedēļ, laikā no 20. līdz 22. februārim, uzstāsies Londonā, sniedzot vairākus tikko izdotā grupas debijas albuma ‘’Changes’’ prezentācijas koncertus. Albums ‘’Changes’’ tika izdots šī gada janvārī un tajā ietvertas 12 oriģināldziesmas, kas stāsta par nozīmīgām pārmaiņām ikviena personīgajā dzīvē un kā tās ietekmē pasauli mums apkārt.

Albuma prezentācijas koncertos ‘’Crow Mother’’ pievienosies Londonas vietējās rokgrupas ‘’Complete Radio Silence’’ un ‘’SKAM’’, lai ar īpašu koncertprogrammu uzstātos vairākos klubos Denmark street rajonā, kas ir ar spilgtu vēsturi apvīta mūzikas cienītāju pulcēšanās vieta. Šīs ielas daudzajos klubos un ierakstu studijās savu karjeru sākušas tādas pasaules zvaigznes kā ‘’Sex Pistols’’, Džimijs Hendrikss un Eltons Džons. ‘’Crow Mother’’ Londonas koncertu sēriju atbalsta Lielbritānijas latviešu ziņu portāls un laikraksts ‘’Anglo Baltic News’’. 

Crow Mother Londonas koncertu programma:

20. februāris - 12Bar Club, plkst. 19:00 

21. februāris - Alleycat Bar&Club, plkst. 17:00 un The Dublin Castle, plkst.19:45 

22. februāris – klubs Cargo, plkst. 19:00

Lasiet vairāk:  http://anglobalticnews.co.uk/lv/rokgrupa-%E2%80%9Ccrow-mother%E2%80%9D-dodas-uz-londonu-prezent%C4%93t-debijas-albumu


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: